Het bestuur van de moedermorgengroep nodigt alle vrouwen uit voor een lezing door mevrouw A. Janse - Pieterman.
Voor deze vrouwenmorgen zijn alle vrouwen van de gemeente uitgenodigd. Neem gerust een vriendin of buurvrouw mee.
Deze morgen zal mevr. A. Janse–Pieterman (auteur van het boek Een open boek) een lezing verzorgen over ‘De waarde van openheid’. Enkele onderwerpen die ze zal bespreken zijn:
- de kracht van kwetsbaarheid,
- de macht van de boze,
- openheid geeft diepgang en
- openheid brengt emoties op gang.
Ze zal ook een aantal praktische handreikingen geven.
Deze bijeenkomst wordt gehouden in een zaal van de kerk. De aanvangstijd komt nog in de kerkbode. Kinderoppas is aanwezig.
Graag aanmelden voor 10 juni voor deze morgen. Mocht je van de kinderoppas gebruik willen maken, dan graag het aantal kinderen erbij vermelden. Aanmelden kan via de mail: moedermorgens@hhgelspeet.nl